- Reklama -

Automaty na kávu

Věřte, že káva z automatu může být velmi lahodná a její chuť k nepoznání od té z kavárny. Moderní automaty na kávu jsou stále více oblíbené, díky nim můžete mít perfektní kávu za pár minut. Široká škála jejich umístění nabízí možnost využívat tyto kávové automaty nejen v kancelářích, v nádražních halách, školách, ve veřejných budovách, apod., teplý nápoj si můžete dát kdykoliv potřebujete.

Automaty na kávu
Automaty na kávu

Automaty na kávu a jejich široký výběr

Původní automaty poskytovali zákazníkům maximálně dvě až tři kávy, v nabídce chyběly také „coffee to go“ i možnost nechat si nápoj načepovat do vlastního hrnku. Dnes si můžete vybrat libovolné nápoje jako černá káva, capuccino, espresso, latté, horkou čokoládu, čaj, výtečnou polévku a další. V létě vás příjemně osvěží a v zimě rychle zahřejí. Automaty na kávu najdete i v obchodních centrech, čekárnách, na úřadech, šálkem kávy si zkrátíte zdlouhavé čekání nebo si dodáte energii.

Automaty na kávu

Výborná káva z automatu na kávu

Káva z automatu rozhodně není nijak znehodnocená. Automaty na kávu jsou sestaveny tak, aby vám připravily skutečně dobrou kávu, kterou nepoznáte od té, kterou si vaříte sami doma nebo dostanete v oblíbené kavárně. V automatu si můžete nastavit o jaký typ kávy či nápoje máte zájem, zvolte si sami i množství cukru a velikost kávy. Oblíbené jsou kávy s sebou, neboli tzv. „coffee to go“, kterou si vezmete s sebou v kelímku s víčkem, pokud zrovna spěcháte třeba na autobus. Automaty na kávu jsou vhodné rovněž na pracoviště, kde z provozních důvodů nemůžete svým zaměstnancům dopřát teplé nápoje. Provozní náklady automatů jsou minimální. Servis a doplňování kelímků a kávy má na starosti dodavatel automatu. Pravidelně jej doplňuje kávou, vodou a servis i poruchy má plně ve své kompetenci. Kávové automaty nabízí širokou a pravidelně aktualizovanou nabídku nápojů. Můžete vyzkoušet čokoládu s různými příchutěmi, irish cream, capuccino nebo například kávu s kousky čokolády.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Články.cz

Svět-Ženy.cz

MetSo.cz

redakce
redakce
info@press-media.cz

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat