Automyčka Express – rychlé, ale přesto profesionální služby

1
13

Lidé často nemyslí na to, že by měli umýt svůj vůz, dopřát mu péči, díky které bude lépe vypadat a déle vydrží. Vždyť někdy i to, jak vypadá vaše auto, vypovídá o vás samotných. Jeho stav a vzhled je stejně důležitý, jako ten váš!

Automyčka Express
Automyčka Express

Služby, které jinde nenajdete

Automyčka Express nabízí nevšední inovativní služby – neumyje vaše auto ve velké myčce. Veškeré čištění probíhá ručně. Profesionální péči o vaše auto zajišťuje tým vyškolených a certifikovaných lidí, kteří si umí poradit s čímkoliv, co vás jen napadne.

Nemáte čas? Nevadí!

Přesto, že Automyčka Express disponuje sedmnácti pobočkami v obchodních centrech měst Praha, Plzeň, Brno a Ostrava, nemusíte přemýšlet, kdy tam svůj vůz dopravíte. Pro automobil totiž může někdo přijet, nechat jej kompletně vyčistit dle vašich přání a poté dopravit zpět tam, kam si budete přát. Tyto služby AE nabízí 12 hodin denně.

Ekologicky šetrné mytí

Automyčka Express není unikátní pouze v tom, že k vyčištění auta nevyužívá stroje. Veškeré čištění proběhne v souladu s přírodou. Má navíc i vlastní čistírny odpadních vod!

Co Automyčka Express nabízí?

Automyčka Express nabízí celkem devět programů, které mají různou délku trvání, různou cenu a samozřejmě obsahují různé druhy čištění vozu. V programech najdete služby jako je právě ruční mytí bio-aktivní pěnou, vysátí interiéru, ošetření pneu, vyleštění oken nebo také renovace karoserie, což je nejnáročnější program, který i tak zabere týmu pouze 24 hodin.

 

1 komentář

  1. […] Automyčka Express má po České republice 17 poboček – v Praze, Ostravě, Brně a Plzni. Všechny jsou součástí obchodních center, je tedy možné nechat si auto umýt během nákupů. V takovém případě byste asi neplatili parkovné. Pokud se však na nákupy nechystáte, ale auto si chcete nechat vyčistit, je možnost objednat si službu, která zajistí, že vaše auto dopraví na pobočku, kde se provede veškeré čištění a potom váš vůz dopraví tam, kam si budete přát. […]