Firemní akce, workshopy a svatby

1
17

Hřebčín Favory v barokním statku Benice se stává pojmem. V přetechnizované době je pobyt v přírodě se zázemím vkusně zrekonstruovaného statku balzámem na duši, chovají se zde kladrubští koně a návštěvníci mají mnoho možností, jak trávit volný čas. V Benicích poskytnou skvělé zázemí pro svatby, firemní akce, večírky, workshopy nebo oslavy. Tato okouzlující usedlost, kterou vlastnili i Albrecht z Valdštejna nebo František Ferdinand d’Este, leží 40 km od Prahy, 10 km od Konopiště a15 km od vodní nádrže Slapy. Okolí má tedy zajímavé a určitě stojí za prozkoumání.

Firemní akce
Firemní akce

Největší soukromý chov starokladrubského koně

Benický statek byl až do roku 1918 součástí konopišťského panství. Dnes je v soukromých rukou a jen vzkvétá. Roku 1990 zde byl založen soukromý zemský chov starokladrubského koně a tito překrásní bělouši jsou obrovským lákadlem pro širokou veřejnost a milovníky koní. Jedná se dokonce o největší privátní hřebčín zabývající se chovem tohoto plemene na světě! Pro svou architektonickou a historickou hodnotu je barokní statek Benice zapsán jako kulturní památka. Kdo by zde nechtěl uspořádat workshopy a další firemní akce nebo soukromé na úrovni?

Uspořádejte firemní akce na úrovni

Statek v Benicích je dnes hojně využíván pro společenské akce a události spojené s koňmi. Konají se zde parforsní hony s účastí známých osobností a kočárové závody na národní úrovni. Oblíbené jsou jezdecké tábory, lekce, výlety na koních, kurzy, soutěže… zkrátka vše spojené s těmito nádhernými zvířaty. Ať už chcete uspořádat svatbu, workshopy nebo firemní akci, na statku Benice se můžete spolehnout na profesionální servis se službami na vysoké úrovni. Ochotný personál se vám bude snažit splnit každé vaše přání, uspořádá soutěže, hry, pomůže se zábavou pro děti i dospělé. Populární jsou zážitkové hry nebo fotografování s koňmi. Významnou součástí statku je historický špejchar a mnoho hostin a zábav se koná i na nádvoří. Co byste řekli večernímu grilování v hřebčínu Favory?

1 komentář

  1. […] Firemní akce nebo svatba v Benicích má styl, šmrnc a nepostrádá romantiku. Ať už jste milovníci koní nebo máte před těmito zvířaty velký respekt, určitě se vám zde bude líbit. Uspořádat lze program s koňmi i bez nich. Pro děti je zde minizoo, v tomto hřebčínu totiž nejsou koně rozhodně jedinými chovanými zvířaty. Hostina v historickém špejcharu nebo na nádvoří? Není problém. Zážitkové hry venku, fotografování ve stylovém prostředí a s koňmi, soutěže, sportování, jízda kočárem, výlety v koňském sedle, kurzy jezdectví, to vše a mnohem více si můžete užít během svatby, rodinné akce nebo firemní akce. Zajímavý program spojený s přírodou a českým národním plemenem koní jistě každého nadchne. […]