Úterý, 29 listopadu, 2022
- Reklama -

Pestrá nabídka pobytů pro seniory

Máte už sice trochu vyšší věk, ale nicnedělání vám nic neříká? Právě pro vás, aktivní seniory, je připraveno mnoho pobytů, který potěší nejen duši, ale i zdraví. Přijeďte se podívat například do Mariánských lázní a zrelaxujte se při wellness procedurách či v termálních bazénech. Druhé největší české lázně jsou jedny z nejkrásnějších z pomyslného lázeňského trojúhelníku, který je unikátní různorodostí minerálních pramenů a bezpochyby patří k nejkrásnějším lázeňským místům v Evropě. Lázeňské pobyty pro seniory v Mariánských Lázních vám nabízejí kromě pestré nabídky wellness balíčků i nespočet procedur a překrásné okolí plné památek či nádherných parků.

pobyty pro seniory

Luxusní wellness odpočinek a relax v péči odborníků je to pravé

Vybírat můžete z opravdu široké nabídky pobytů pro seniory, nejen v Mariánských Lázních. Pobyty pro seniory můžete objednat pro své blízké také jako dárek. V nabídce naleznete například program proti stárnutí na 14 dní, s 34 léčebnými a relaxačními procedurami, případně léčebné pobyty s typickými procedurami typu: klasická masáž, perličková koupel, parafín na ruce, inhalace, suchá plynová lázeň nebo masáž na vodním lůžku a další příjemné záležitosti. Pobyty pro seniory jsou totiž speciálně vytvořené pro potřeby starší generace a kromě relaxačních aktivit se zaměřují také na problémy, které jsou s přibývajícím věkem často spojeny.

Darujte nezapomenutelný zážitek

Darujte radost v podobě pobytu pro seniory v Mariánských Lázních, jednom z nejkrásnějších měst západočeského lázeňského trojúhelníku. Nepochybně vašim blízkým přinesou pár dnů strávených příjemnou relaxací. Taková lázeňská dovolená pro seniory umí udělat doslova divy, je tedy čas vyzkoušet pravou lázeňskou relaxační a pohodovou atmosféru!

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PressExpress.cz

iZprávyDnes.cz

Novinky-Zprávy.cz   

 

 

redakce
info@press-media.cz

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat