Rychlé a pohodlné mytí auta na dosah v nákupních centrech

1
16

Ruční mytí aut je precizní záležitostí, která sice zabere nějaký ten čas, ale je pro auto nejlepší. Žádná automatická linka nemůže tyto výhody nahradit, ale lidé ji mnohdy upřednostní z hlediska časové nebo finanční úspory. Kartáče mohou být pro lak vozu nešetrné a tato myčka by se neměla využívat příliš často. Kde tedy nechat vůz umýt, pokud to nechceme dělat sami? A co svěřit ho profesionálům během návštěvy obchodního centra a zpět už odjíždět v autě nablýskaném a vyčištěním zvenku i zevnitř? Žádný problém, stačí si najít nejbližší pobočku Automyčky Express, která sídlí v některých větších obchodních centrech, a jejíž služby jsou velmi nevšední.

Automyčka Express
Automyčka Express

Vyřiďte si během mytí auta pochůzky

Líbí se vám představa, že si nakoupíte, vyřídíte schůzku s klientem, pochůzky nebo si dáte něco dobrého k jídlu, zatímco se vaše auto myje? Zní to určitě velmi lákavě. Pro vytížené lidi ideální možnost, kterou v kombinaci s šetrnou péčí o lak vozu určitě uvítají. V Automyčce Express se postarají o exteriér i interiér auta, nezapomenou ani na ta nejmenší zákoutí. Závěrečný vosk ochrání lak, jak to jen jde.

Automyčka Express se postará o váš firemní vozový park

Zkušení pracovníci odvedou pečlivou práci, a navíc cena není nijak přemrštěná. Automyčka Express funguje 12 hodin denně a mytí trvá okolo 60 minut. Pokud si i přesto čas na její návštěvu kvůli nabitému diáři zkrátka nenajdete, můžete si domluvit odvoz auta na myčku a jeho opětovné přistavení po umytí. Tato automyčka se dokonce může postarat o váš firemní vozový park a udržovat jej v čistotě. Vzhled aut je totiž vizitkou a pro podnikání překvapivě důležitý.

Kde Automyčku Express najdete?

Automyčka Express je inovativní, dynamická, a pro rychlý a moderní styl života jako stvořená. Má dokonce certifikáty norem EU ISO 9001 a 14001. Pobočky najdete v Praze, Brně, Ostravě nebo Plzni. Informace, kde to konkrétně je, v jakých nákupních centrech sídlí a kdy mají otevřeno, naleznete velmi snadno na internetových stránkách www.automycka.cz.