Výkup obrazů zvládnete s pomocí odborníků

Nakupování a prodávání různých předmětů je staré jako lidstvo samo. Výkup obrazů sice nepatří k tak častým, jako například starožitný nábytek, sošky, dekorace a další historické předměty, nicméně je vhodné vědět, jak výkup obrazů zrealizovat.

Výkup obrazů může značně ulevit vašemu rodinnému rozpočtu v případě, že máte co nabídnout. Nachází-li se ve vaší domácnosti obraz a rádi byste znali jeho cenu, zkuste výkup obrazů. Získáte tak skutečný přehled o ceně vašeho obrazu a také možnost jej případně pohodlně prodat.

Výkup obrazů nepředstavuje nic složitého

Pro mnoho lidí je představa, že obíhají překupníky s uměním strašidelná, proto si své dílo nechávají mnohdy doma ukryté pod plachtou. Přitom svůj úkol takové umění již dávno neplní. Což je věčná škoda, protože by mohl takový obraz udělat u někoho jiného ještě hodně parády. Výkup obrazů prostřednictvím Galerie Kodl je snadným řešením, jak prodej zrealizovat. Nabízet můžete obrazy různých motivů a námětů. Ať už se jedná o krajiny, portréty, zátiší a další.

 

Výkup obrazů
Výkup obrazů

Jak na výkup obrazů

Nechcete-li se stát obětí podvodu, doporučujeme obrátit se za účelem prodeje obrazů na odborníky, kde není problém dohledat reference a fakta o působnosti dané společnosti. Jednou z takových je i galerie Kodl, která přijímá obrazy, grafiky, kresby i plastiky do aukčního a komisního prodeje.

Podle odborného posouzení vám nabídnou jak v případě výkupu obrazu postupovat. Neváhejte využít bezplatné odborné konzultace a znaleckého posouzení díla s odhadem ceny. Vaše dílo nemusí ležet doma přikryté, lze jej dále nabízet v komisní nebo aukční prodeji. Výkup obrazů nepředstavuje žádné riziko, pokud svěříte své dílo do rukou profesionálů.

Výhody výkupu obrazů

Výkup obrazů nejenže uleví vašemu rozpočtu, ale můžete si za získané peníze pořídit nové dílo. To, že vám se již nehodí či nelíbí, neznamená, že druhý z něj nebude mít radost. Mimo vydělaných peněz přinesete potěšení někomu jinému. Možná také zjistíte jakou cennost jste doposud doma ukrývali.

Galerie Kodl

40 plus

Další zajímavé čtení

6 Thoughts to “Výkup obrazů zvládnete s pomocí odborníků”

  1. https://profi-clanky.cz/
    […] pak ještě při bylinkovém čaji budete vstřebávat pozitivní zážitky. Výstavní galerie představuje prostor s krásnými uměleckými díly a rozhodně vás nenechá chladnými. První […]

  2. […] obrazem rozzářit. Tak neváhejte a nechte se okouzlit pestrostí a rozmanitostí, jež vám prodej obrazů nabízí. Určitě si dokážete […]

  3. […] se do výstavní galerie poprvé? Pak odhoďte předsudky! Kdo ví, možná vás to zaujme natolik, že se budete […]

  4. […] obrazem rozzářit. Tak neváhejte a nechte se okouzlit pestrostí a rozmanitostí, jež vám prodej obrazů nabízí. Určitě si dokážete […]

  5. […] se do výstavní galerie poprvé? Pak odhoďte předsudky! Kdo ví, možná vás to zaujme natolik, že se budete […]

  6. […] je prodej obrazů organizován a jaké je jeho bezpečnostní zajištění? Každý z renomovaných aukčních domů […]

Leave a Comment