Domů ZDRAVÍ Vyzkoušejte kosmetiku pomocí ultrazvukové špachtle

Vyzkoušejte kosmetiku pomocí ultrazvukové špachtle

0
22

Ultrazvuková špachtle na čištění pokožky je nedílnou součástí všech kvalitních kosmetických salónů. Není se čemu divit, protože je to velmi účinný způsob hloubkového vyčištění pleti. Ultrazvuková špachtle ale neslouží jen k samotnému čištění pleti, funkcí má mnohonásobně více. Pokud přemýšlíte o pravidelné péči vhodné právě pro Vaši pleť a zvažujete využívání kosmetických služeb, pak určitě minimálně tušíte, že to bude také něco stát. Dnes je přitom možné snížit náklady na minimum a pořídit si kvalitní ultrazvukovou špachtli dokonce i s galvanickou funkcí k Vám domů. Můžete si užít peeling i lifting v pohodlí domova, kdykoli se Vám bude chtít a za minimální investici, která se Vám velmi brzy vrátí.

Čistá a krásná pleť pomocí ultrazvukové špachtle

Tušíte, jak vlastně ultrazvuková špachtle funguje? Velmi jednoduše, má čepel, kterou tvoří nerezový nůž, který díky jemným vibracím klouže po pokožce a velmi efektivně odstraní odumřelé kožní buňky. Vibrace působí na kůži doslova blahodárně, dokáží nenásilnou formou uvolnit přebytečný maz a veškerý buněčný odpad a dokonce zbavuje i tolik nevzhledných černých teček. Ultrazvuk přispívá k lepšímu okysličování pleti a stimulaci tvorby kolagenu. Pleť je po jejím použití mnohem jemnější, pročištěná, září zdravím. Ošetření je skvělé i pro aknózní pleť, ultrazvuk má také antibakteriální účinky. Díky vibracím špachtle dokáže vtlačit výživné látky hluboko do pokožky, čímž mohou mnohonásobně účinněji působit. A jako bonus podporuje také krevní oběh a lymfatický systém.

Pomoc i pro citlivou kůži

Ultrazvuková špachtle s galvanickou funkcí využívá iontů k odstranění toxinů z pokožky. Kladné a záporné ionty se podílí na efektivnějším okysličování a cirkulaci, která je doslova první pomocí v boji proti předčasnému stárnutí, které způsobují volné radikály. Ultrazvuková špachtle je bez přehánění multifunkčním pomocníkem, který slouží stejně tak dobře jak pleti mladé, tak i té zralé. Ošetření s ní zvládne každý, chce to trochu cviku a již po pár ošetřeních vidíte skutečné výsledky. Proč nevyužít možností, které máme doslova nadosah ruky.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Profi-články.cz

Profolio.cz

Zprávycz.cz

 

BEZ KOMENTÁŘE