Pondělí, 2 října, 2023
- Reklama -

Budějovický Budvar je jedním z největších tradičních zaměstnanců v České republice

V České republice je celá řada společností, která se může pochlubit tradicí čítající nejen desítky, ale i stovky let výroby. Mezi jednu z těch, které rozhodně patří mezi tradiční společnosti, můžete zařadit také Budějovický Budvar.

Pivovar se sídlem, jak již název napovídá, v Českých Budějovicích. Je velice oblíbený nejen u nás, ale také v po celém světě. Mimo toho, že je Budvar tradičním pivovarem se skvělými produkty, je ale také dost výrazným zaměstnavatelem. A to dokonce i v mladém a všestranném městě, jakým České Budějovice rozhodně jsou.

Velký provoz potřebuje pracovníky na všech frontách

Provoz Budvaru jako pivovaru rozhodně potřebuje mnohem větší procento pracovníků, než jsou jen ti, co k pivu opravdu přijdou. Pracovní nabídky České Budějovice sami o sobě, to dobře demonstrují. Mimo spousty pracovních příležitostí u jiných firem, nabízí Budvar opravdu velký rozsah jednotlivých profesí, které jsou pro provoz potřeba.

Dostatek práce České Budějovice díky Budvaru nabídnou nejen řemeslníkům, ale také lidem v oblasti marketingu a komunikace. Především lidé s excelentní znalostí cizích jazyků jsou velice vítání, protože je Budvar celosvětově vyváženým produktem. Samotná infrastruktura společnosti tak může být mimo dobré práce i zajímavou zkušeností, protože je v ní značně zakomponovaná cizojazyčná komunikace.

Expedice a práce na skladě nutností

Vedle všech těchto příležitostí jsou ale nejčastěji poptávanými pracovníky hlavně ti, kteří pracují na distribuci a rozvozu produktů Budvaru jako takových. Práce v Českých Budějovicích tak bude dostatek také pro ty, kteří mají zkušenosti, nebo chtějí začít s prací na skladě. Vedle tradičních požadavků je zaručeně k užitku i případný řidičák na vysokozdvižný vozík.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat