Čtvrtek, 1 prosince, 2022
- Reklama -

Opatřete vaší restauraci ty správné potraviny k přípravě nejen španělské kuchyně

Každý, kdo má restauraci, hospůdku nebo provozuje jinou firmu nabízející gastro služby, by měl nakupovat suroviny, z nichž je radost vařit. Z takových surovin uvaříte jen lahodné pokrmy, pokud je tedy nepřipálíte, nepřesladíte, nepřesolíte a podobně. Kvalitní ingredience jsou základem k tomu, aby byly vaše jídla lahodné a lidé se k vám i kvůli nim rádi vraceli.

Nejlepší španělské potraviny u nás můžete nakoupit u společnosti BMC Brno. Na webových stránkách https://katalog.bmcbrno.cz/drcena-rajcata-polpa-fine-di-pomodoro-4050-g.html najdete drcená rajčata ve velkém balení, z nichž můžete připravit omáčky, polévky, připravit směs na pizzu a podobně.

Konzervovaná rajčata v mnoha podobách

Na přípravu pokrmů se nám ale mohou hodit různé druhy rajčat. Proto si můžete od BMC Brno koupit i drcená rajčata, která obsahují rajčatovou šťávu, jde o kvalitní výrobek bez zbytečných přídavných látek. Hodí se na polévky i k dochucení různých pokrmů. Velké 4050 g balení je ideální pro velkoobchodní sítě, restaurace nebo sítě Horeca.

Stejně tak si můžete objednat krájená rajčata, např. v balení o obsahu 2 500 g, která se hodí do salátů, omáček, zeleninových pokrmů…

Najdete zde i Pizza Salsu kořeněnou ve dvou podobách nebo třeba Pizza Salsu přírodní či Tomate Frito 400 g Tetra Pack. Nechybí sušená rajčata či rajčatový protlak vynikající kvality.

Nabídka plná zeleniny, ovoce i dalších potravin

Španělská kuchyně není jen o rajčatech a pokrmech z nich, proto u BMC Brno nakoupíte i alkohol, víno, citronové šťávy, delikatesy, maso, sýry, koření, paštiky, rybí konzervy, olivy, sterilovanou zeleninu a ovoce, vinné octy, výběrové džemy a marmelády, sterilované žampiony, picos, sladkosti, mandle, paštiky a mnohé jiné.

To pravé zboží zde mohou nakoupit velkoobchodní sítě i maloobchodní řetězce, výrobci potravin, jídelny, restaurace, vinotéky, reklamní agentury, firmy pro firemní zákazníky i privátní klientela. S kvalitou zboží budete zaručeně spokojeni.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat