Čtvrtek, 1 prosince, 2022
- Reklama -

S gumovými koberci budete mít na podlaze v autě vždy čisto

Každý z nás chce mít ve svém voze čisto. Jenže ne vždy to jde tak dobře, jak bychom si představovali. Palubní desku setřeme od prachu, sedadla vysajeme, okna vyleštíme, ale textilní koberečky, na kterých je zašlapané bláto, jen tak jednoduše nevyčistíme. Aby tomu tak nebylo, nejlepším řešením budou gumové autokoberce. S nimi se nemusíte trápit nečistotami na podlaze.

Proč zvolit tento druh koberců

Díky gumovým kobercům můžete mít na podlaze vozu stále čisto. Koberce nejsou samočistící, ale jejich údržba je mnohonásobně jednodušší než u textilních koberců. Pokud jezdíte s vozem pravidelně, vozíte děti, které našlapou bláto, nadrobí svačinku na zem nebo vylijí džusík, jednoduše koberce vezmete, vytřepete, opláchnete a je uklizeno.

Navíc gumové koberce neprosáknou a nekloužou, takže jsou jistě skvělými pomocníky do auta. A pokud máte strach koberečky umístit pod pedály, že vám po nich sklouzne noha, obavy hoďte za hlavu. Abyste tomu zabránili, vždy vybírejte takové, které mají protiskluzovou úpravu a vyvýšené okraje.

Sada koberců do celého auta

Koberce, které vydrží věčnost a budou spolehlivé, poznáte již dle ceny. Ty, které jsou podezřele levné, možná mohou lákat, ale bohužel nemusí být příliš kvalitní a mohou obsahovat PVC. Pokud tomu tak je, koberce se lámou a kloužou po podlaze. Což jistě může být nebezpečné. Vyberte si takové, které PVC neobsahují. Tehdy se vyhnete zmíněným nepříjemnostem.

Vybrat správné koberce je jednoduché. Najděte si ověřený eshop s autodoplňky, který nabízí možnost filtrování, kam zadáte model auta, popřípadě rok výroby a tímto způsobem si vyberete správně. Doporučujeme ověřeného prodejce Autodoplňky-obchod.cz. Rádi vám odpoví na jakékoli otázky a nejasnosti při výběru. Ať už gumových koberců, stěračů, plachet na auto a dalších.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat