Čtvrtek, 1 prosince, 2022
- Reklama -

Chcete pracovat např. v domově důchodců? Absolvujte kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách

Ať už si přejete změnit svou dosavadní práci, která obnáší počítání peněz, vystavování faktur, nebo pracujete manuálně u strojů a chcete se dostat k lidem, nebo vycházíte ze školy či se seniory již pracujete… Ve všech těchto případech si můžete chtít „udělat“ kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách.

Pro koho je určen a co vám dá?

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách Opava je akreditovaný dle zákona 108/2006 Sb. Je určen pro budoucí pracovníky v sociálních službách i těm, kteří tuto práci vykonávají. Kurz se zaměřuje na přímou obslužnou péči, základní výchovnou pedagogickou činnost, také na pečovatelskou činnost a další činnosti pod dohledem sociálního pracovníka.

Kurz je v Opavě realizován ve Střední průmyslové škole a umělecké na ul. Praskova 399/8. Blízkou jsou dvě zastávky MDH, a to Paskova a Zimní stadion. Pokud sem půjdete pěšky, od vlakového nádraží je to asi 500 m. V přilehlých ulicích je možné zaparkovat bezplatně vůz, nebo je k dispozici kryté placené parkoviště na Nákladní.

Jak se na kurz přihlásit?

Můžete vyplnit online formulář na dolní části webové stránky https://www.seduca.cz/rekvalifikacni-kurzy/kvalifikacni-kurz-pro-opava-IV nebo pomocí přihlášky, kterou si stáhnete na stránkách Seduca.cz, a po vyplnění ji pošlete na adresu společnosti nebo naskenovanou e-mailem na stoll@seduca.cz.

Pokud potřebujete s čímkoli poradit, můžete se obrátit na pana Ing. Karla Štolla na tel. č. 725 861 233 nebo na stoll@seduca.cz.

Kvalifikační kurzy i v dalších městech ČR

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách Praha je vám také k dispozici, stejně jako kurz v Uherském Hradišti, Plzni, Náchodě, Brně, Humpolci, Jeseníku…

Podívejte se na více informací na seduca.cz. Zjistíte, co vše musíte splnit, abyste jej mohli absolvovat, kolik stojí, kde a kdy probíhá, v jakých časech… Práce v sociálních službách je vám nadosah.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat