Čtvrtek, 1 prosince, 2022
- Reklama -

Jak vánočně a levně vyzdobit domácnost jako z amerického filmu?

Splnit si tak trošku dětský sen a vyzdobit si svoji domácnost jak zvenku, tak zevnitř podobně, jako je tomu ve vánočních amerických filmech, je možné zejména díky světýlkům. Nicméně velkou parádu udělají i větvičky, jmelí nebo jiné vánoční dekorace. Stačí vědět, jak si je pořídit za co nejakčnější ceny, abyste si vytvořili útulnou domácnost za co nejmenší finanční obnos.

Začněte světýlky a větvičkami

Nepopiratelnou výhodou jak světýlek, tak větviček, ideálně jehličnanů, jako je smrk či jedle, je jejich využití ve vnitřních i vnějších prostorách, kdy vykouzlí krásnou vánoční atmosféru. Zatímco větvičky lze pořídit zcela zadarmo, a to v každém druhém lese, tak v případě světýlek se již jedná o investici. O jak vysoké investici je řeč, záleží pouze na vás. Slevy na vánoční světýlka jsou dostupné na jednom místě, a to na slevovém portálu Kaufino, kde jsou pravidelně aktualizovány slevové letáky. V těch můžete objevit nejen cenově výhodná světýlka, ale také jiné vánoční dekorace nebo dárky, které udělají radost celé rodině. Jednat se může o oblečení, drogerii nebo třeba nábytek. 

Prolistovat si na Kaufinu můžete i Decodoma katalog, v němž se mimo jiné nachází inspirace na vánoční výzdobu. A co se týká zmiňovaných větviček, z těch je možné vyrobit vánoční věnec, nebo je pouze zapíchat do květináčů a doplnit ozdobičkami.

Motivem Santa Clause určitě vedle nešlápnete

Ať už si s motivem Santa Clause pořídíte cokoliv, budete zas o krok blíže k tomu, aby vaše domácnost vypadala jako z amerického filmu. Porozhlédnout se můžete například v Decodoma katalogu, jaké dekorace se Santa Clausem jsou k dostání za výhodné ceny a jaké jsou zároveň vkusné. Zakoupit si s motivem Santa Clause je mimo jiné možné deky, povlečení, samolepky na okna, balicí papír, světýlka nebo si pořiďte nafukovacího Santa Clause, kterého můžete umístit před vchod a okouzlit tak jakéhokoliv kolemjdoucího. Kromě toho určitě nebude na škodu, pořídíte-li si soba, andělíčky nebo různé pohádkové skřítky.

Co nejdříve si ozdobte vánoční stromeček

Pokud jste zvolili umělý vánoční stromeček, který je vhodnou ekologickou variantou toho živého, ozdobte si jej již nyní. A jestliže nad jeho pořízením stále váháte, prohlédněte si Merkury Market e-shop PL, zda se v něm nenachází akční nabídky na vánoční stromky. V Americe platí nepsané pravidlo, čím větší stromeček, tím lepší, nám bohatě postačí menší stromeček, avšak dostatečně zdobený. 

Vánoční ozdobičky je možné buď zakoupit, nebo si vyrobit nějaké vlastní. Skvělou volbu představují i perníčky nebo háčkování andělíčci. Nikde také není psáno, že musíte mít pouze jeden vánoční stromeček. Pokud se vám podaří najít uměle stromečky za výhodné ceny, pořiďte si třeba rovnou tři. Jeden vánoční stromeček umístěte do obýváku, druhý na chodbu a třetí třeba do dětského pokoje.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat