Čtvrtek, 1 prosince, 2022
- Reklama -

Najděte si krásné ubytování ve Znojmě i kdekoli jinde v ČR a na Slovensku díky HAUZI

Máte rádi cestování, rádi poznáváte nová místa, účastníte se výletů na hrady, zámky, naučné stezky, koupaliště, vodní nádrže, přehrady, zříceniny, kostely, do sklepů a podobně? Tak to by vám neměl uniknout portál Hauzi.cz, kde najdete obrovské množství ubytování kdekoli u nás i na Slovensku. Vybírat můžete mezi hotely, penziony, apartmány, chatami, ubytováním v soukromí, hostely…

Ubytování ve Znojmě

Kupříkladu pokud budete chtít poznat krásné Znojmo, stačí projít nabídky ubytování Znojmo, mezi nímž najdete např. Penzion Alma ***, kde najdete příjemné zázemí pro dovolenou v přírodě u sklenky vína. Využít můžete 8 pohodlných a kvalitně zařízených pokojů z toho 2 třílůžkové a 6 dvoulůžkových apartmánů. Všechny pokoje disponují vlastním sociálním zařízením, koupelnou a sprchou, kvalitními matracemi, kvalitním nábytkem a dalším klasickým vybavením. Nechybí společenská místnost s kuchyňkou, abyste si mohli uvařit nebo připravit občerstvení, pokud budete chtít. Využít můžete i moderní fitness centrum a saunu. Před penzionem najdete zahradu a venkovní ohniště, gril, udírnu a hřiště. K penzionu patří i farma.

V nedalekém Šatově, který se od Znojma nachází asi 7,7 km vzdušnou čarou, najdete privát Bohemia ***. Tady se může ubytovat až 60 osob ve 3 rodinných domech, kde se nachází 22 pokojů a apartmánů s kapacitou 2 až 5 lůžek. K dispozici je i dětská přistýlka. Nechybí společenská místnost s TV se satelitním příjmem, krbem a posezením. Využít můžete také ledničku, rychlovarnou konvici, pračku a mikrovlnnou troubu. Připojení WI-FI je k dispozici také. Vzít se sebou můžete i domácího mazlíčka. Venku si poseďte na terase se zahradním nábytkem, osvěžte se v bazénu, poseďte u krbu, ohniště nebo grilu.

Více typů ubytování najdete na hauzi.cz.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat